Kapusta kwaszona z marchewką Vitarol

Waga netto: 900 g w opakowaniach po 8 sztuk.

Kapusta kwaszona z marchewką to jedna z najbardziej popularnych sałatek w kuchni polskiej. Przygotowywana według tradycyjnych przepisów, jędrna, chrupiąca, smaczna. Kapusta kiszona/kwaszona jest niskokaloryczna i ma sporo korzystnych właściwości. Produkt powstaje w rezultacie procesów fermentacji, więc zawiera mnóstwo kwasu mlekowego i dobrych bakterii. Bakterie kwasu mlekowego korzystnie wpływają na florę bakteryjną jelit oraz układ odpornościowy człowieka, o kapuście kiszonej mówi się jako o naturalnym probiotyku. Oprócz tego kapusta kwaszona zmniejsza poziom cholesterolu we krwi, pozytywnie wpływa na układ krążenia i serce, poprawia kondycję skóry.

Jest również źródłem witaminy C, magnezu, potasu, żelaza, wapnia i błonnika pokarmowego, co jest ważne dla osób odchudzających się lub cierpiących na zaparcia. Dodatkowo, jest to bardzo zdrowa potrawa – kapusta z marchewką to bogactwo witamin, wapnia, fosforu i przeciwutleniaczy.

Cena zależy od wielkości zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność danego produktu, jego ilość w magazynie i ustalić koszt zamówienia.