Waga netto: 210 g w opakowaniach po 6 sztuk.

Połączenie Musztardy Wikinga z papryczką Trinidad Scorpion – jedną z najostrzejszych odmian na świecie – stanowi wyjątkowy duet. Dla poszukiwaczy nowych doznań smakowych, którzy cenią sobie ostrość, ta kombinacja będzie prawdziwą przyjemnością. Dodaj odrobinę tej musztardy do swoich ulubionych składników i otrzymasz kanapkę idealną dla miłośników pikantnych doznań.

Trinidad Scorpion Butch T to kultywar papryki habanero (Capsicum chinense), uznawany za jedną z najbardziej pikantnych odmian na świecie. Nazwa odnosi się do wyspy Trynidad, gdzie wyhodowano pierwotną wersję tej papryki, której kształt przypomina odwłok skorpiona, oraz do Butcha Taylora, właściciela wytwórni sosów chili, który doprowadził do powstania tej odmiany. Papryka ta została nawet odnotowana w księdze rekordów Guinnessa. Testy laboratoryjne wykazały, że ma ona ostrość sięgającą aż 1 463 700 jednostek w skali Scoville’a. Później uzyskano odmiany o jeszcze wyższej ostrości.

Dla tych, którzy nie boją się wyzwań smakowych, połączenie Musztardy Wikinga z Trinidad Scorpion to niezapomniana podróż przez intensywność smaku i pikantności.

Cena zależy od wielkości zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność danego produktu, jego ilość w magazynie i ustalić koszt zamówienia.